Laatu syntyy kokemuksesta

Ota meihin yhteyttä!

Yhteystietomme

Myynti

Jenni Viitala

asiakaspalvelu

045 783 283 15

jenni.viitala@hawo.fi

Tuomas Holappa

Myyntipäällikkö

043 825 7332

tuomas.holappa@hawo.fi

Kalle Keränen

Myyntipäällikkö

044 774 6336

kalle.keranen@hawo.fi

Berit Kulmala-Aranko

Myyntipäällikkö

044 493 9793

berit.kulmala-aranko@hawo.fi

 

Jorma Pellikka

Myyntipäällikkö

044 493 9792

jorma.pellikka@hawo.fi

Ari Tornberg

Myyntipäällikkö

040 076 5562

ari.tornberg@hawo.fi

Johto

Timo Hintsala

Toimitusjohtaja

0400 943 250

timo.hintsala@hawo.fi

 

Jouni Pitkänen

Kasvujohtaja, myynti ja markkinointi

040 543 6121

jouni.pitkanen@hawo.fi

Hallinto

Riitta Savaloja

Asiakkuuspäällikkö

044 493 6062

riitta.savaloja@hawo.fi

Jenni Viitala

HR-asiantuntija,
laskutus

045 783 283 15

jenni.viitala@hawo.fi

Tuotanto

Risto Ervasti

Tehtaanjohtaja

044 769 9610

risto.ervasti@hawo.fi

Juho Saarni

Projektipäällikkö, asennus ja hankinta

045 783 444 70

juho.saarni@hawo.fi

Varasto

Juho Saarni

Projektipäällikkö, rahdit ja kuljetukset

045 783 444 70

HAWO varasto

tavaran vastaanotto

044 781 7045

Osoitteemme

Hawo Suomi Oy

Kedonperäntie 49

91900 LIMINKA

 

info@hawo.fi

Laskutusosoitteemme

Verkkolaskuosoite

003728032514

Operaattori

Apix Messaging Oy (003723327487)

 

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään paperilaskut osoitteeseen:

 

Hawo Suomi Oy

(Apix Skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS

Ota yhteyttä

HAWOn tiimi on valmiina vastaamaan kysymyksiisi ja auttamaan hankettasi onnistumaan laadukkailla pysyvän tai vapaa-ajan asumisen ratkaisuillamme.

 

Kerro vähän taustoja tai raota suunnitelmiasi ja kysy rohkeasti, olemme Sinuun yhteydessä muutaman päivän sisällä!